Kategoria: Wydarzenia
Odsłon: 262

Promocja:
5 października 2022 roku odbyła się w Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach III Ogólnopolska Konferencja Agroleśnictwa pt. „Agroleśnictwo – alternatywna produkcja rolnicza”, zorganizowana przez IUNG-PIB i Ogólnopolskie Stowarzyszenie Agroleśnictwa. 
Wydarzenie zostało objęte patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Europejskiej Federacji Agroleśnictwa. W konferencji wzięło udział blisko 100 osób – rolników, doradców, przedstawicieli MRiRW, uczelni rolniczych i instytucji naukowych. 
Prelegentami byli przedstawiciele MRiW, eksperci naukowi z zakresu agroleśnictwa oraz rolnicy wdrażający takie systemy w swoich gospodarstwach.
W grupie prelegentów było również nasze Konsorcjum reprezentowane przez lidera Józefa Rogalskiego, który miał możliwość i przyjemność przedstawić prezentację z realizacji operacji    „Innowacyjne rozwiązania w produkcji rolniczej sposobem na wzrost konkurencyjności na rynku, odbudowę bioróżnorodności oraz mitygację zagrożeń klimatyczno-środowiskowych”.
Prezentacja spotkała się z dużym pozytywnym zainteresowaniem ze strony uczestników Konferencji. 
Program konferencji w załączeniu.

 

Created by: cdx.pl